• جدید

نرم افزار معجم موضوعی کتب اربعه

دانشنامه لفظی و موضوعی 16عنوان کتاب در 127جلد(کتب اربعه حدیثی شیعه: «الکافی، من لایحضره الفقیه، تهذیب الأحکام و الاستبصار»، به همراه ترجمه و شروح مرتبط با آنها) که 59296 موضوع، 10721 کلید واژه و 80298 نمایه از روایات کتب اربعه را در بر میگیرد.

  • نماد اعتماد دو ستاره نماد اعتماد دو ستاره
  • نماد ساماندهی وزارت ارشاد نماد ساماندهی وزارت ارشاد
  • پشتیبانی 24 ساعته رایگان پشتیبانی 24 ساعته رایگان

تنظیم و دسترسی به کتاب های برنامه از طریق: پدیدآور،کتب مرتبط و زبان عربی و فارسی

استفاده از موتور جست و جوی پیشرفته و قدرتمند نور که قابلیت اولویت دهی به پاسخ های مدنظر مخاطب را دارا می باشد و میتواند با محدود کردن جست و جو به آیات، روایات و اشعار، جست و جویی دقیق تر را ارائه دهد. همچنین  این موتور جست و جو میتواند در میان پسوند ها و پیشوندهای کلمات هم پاسخ مد نظر را بیابد.

کتابشناسی و دسترسی به اطلاعات هر کتاب، نویسنده و ناشر آن بخش مهمی از این برنامه را شامل میشود.

همچنین در این نرم افزار به چند دوره لغت نامه دسترسی خواهید داشت که امکان جست و جو در میان واژگان و عبارات را فراهم کرده است.

قابلیت دیگر این نرم افزار دسترسی به کل قرآن کریم به همراه ترجمه آن است که امکان جست و در میان آیات نیز در آن قرار داده شده است.

پژوهشگران و محققان نیز میتوانند از طریق ابزار پژوه نگار، تحقیق خود را ساماندهی کنند و از متون برنامه یادداشت بردارند یا شرح بنویسند.

این برنامه قابل بروز رسانی است و مخاطبان میتوانند به طور مستقیم باز خورد خودرا از نرم افزار برای اومور کاربران از طریق اینترنت ارسال نمایند.

430653