• جدید

نرم افزار کتابخانه احادیث تفسیری

متن کامل ۱۴۲ عنوان کتاب در ۶۸۰ جلد به زبان فارسی و عربی، در موضوعاتی مانند: اخلاق روایی، تفسیر روایی، حدیث، دعا، زیارت، سیره و فضایل اهل البیت علیهم السلام ، و فقه روایی، متن ۱۰ دوره لغت نامه قرآنی و عمومی به زبان عربی و فارسی در ۶۲ جلد و ...عرضه میگردد

  • نماد اعتماد دو ستاره نماد اعتماد دو ستاره
  • نماد ساماندهی وزارت ارشاد نماد ساماندهی وزارت ارشاد
  • پشتیبانی 24 ساعته رایگان پشتیبانی 24 ساعته رایگان

قرآن و عترت، این دو گوهر گران‌سنگ و یادگار ماندگار و هم‌آهنگ رسالت، همواره سرچشمه‌های جوشان زلال معارف سبحانی و لطایف آن‌جهانی بوده‌اند و تشنگان معارف آسمانی را سیراب و کاوش‌گران اسرار نهانی را کام‌یاب و غم‌زدگان وادی حیرانی را شادمان نموده‌اند. در این میان، احادیث تفسیری، کلماتی نورانی‌اند که از فهم خطاناپذیر و رای بی‌نظیر عترت پیرامون پاره‌ای از آیات قرآن، گزارش می‌دهند.

تعریف و فایده

«کتابخانه احادیث تفسیری»، نام برنامه جدیدی از گروه قرآن مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است که به جامعه‌ی قرآن پژوهان تقدیم می شود. در این برنامه، کلیه‌ی تفاسیر و جوامع روایی شیعی که مشتمل بر احادیث تفسیری است، ارائه می‌گردد. کاربران محترم با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند به احادیثی که از معصومان(ع) رسیده و در منابع برنامه موجود است، دست‌رسی یافته و به پژوهش‌های قرآنی پرداخته و به گرایش تفسیر روایی اشراف یابند.

430887